| Justdoit4 a întrebat:

Mi-as dori sa fac o scoala, un curs de stewardesa. Daca ati facut si voi sau aveti cunostinte ce scoala imi recomandati in Bucuresti? As vrea sa fie ceva serios, unde dupa ce termin sa am posibilitatea sa ma angajez destul de repede. Multumesc!

3 răspunsuri:
| HTH a răspuns:

In primul rand, verifica daca ai inaltimea adecvata. E un criteriu primordial!

| Justdoit4 explică (pentru HTH):

Daca intreb de o scoala acum inseamna ca deja m-am interesat care sunt toate cerintele necesare si cred ca le indeplinesc pe toate. Multumesc

| HTH a răspuns:

Am raspuns cat de bine am putut, mai multe chestiuni nu-ti pot spune, decat sa dai un search pe google.
http://www.aero-team.ro/cursuri-formare-stewardesa/
Sper ca te-am ajutat. Succes!