| Alaanonim2k20 a întrebat:

Momentan am 10 clase si sunt electrician insa nu imi place meseria, ce meserii as putea avea unde sa castig tot 2400 de lei? Fac liceul la seral.

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu fi timpit. Ce naiba sa nu iti placa la a fi electrician? E o meserie foarte misto si chiar e nevoie de oameni seriosi pe felia asta. Fa-te gunoier!

| Frank51 a răspuns:

Cati ani ai lucrat in meseria asta si cum de ai ajuns la concluzia asta? Daca stii ce sa faci poti ajunge foarte bine, totul depinde de tine, ce motivatie ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicaieri altundeva nu poti ajunge la 2400 lei cu doar 10 clase.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Am o amica ce a lucrat la Lidl si primea 2300 lei (2000 lei + bonuri). Alta idee nu am. Incearca in caz de ai Lidl la tine in oras.

| ReZiSTorr a răspuns:

Electricienii sunt foarte cautati.Iti recomand sa ramai pe ramura asta, pe viitor o sa devi tot mai bun.Toti am pornit de jos