| uNu_2249 a întrebat:

O intrebare pentru cei care stiu situatia...
La Stiinte Politice din cadrul Univ. Buc...anul acesta s-au inscris 619 canditati pe 90 de locuri...am vreo sansa sa intru cu 9, 24?
Faza este ca am depus dosarul si la o facultate de la Politehnica iar acolo daca intru si vreau sa continui, trebuie sa depun diploma de bacalaureat originala...maxim pe 22(si nu o sa mai pot intra la stiinte politice la buget tot daca sunt admis, pentru ca rezultatele acolo se afiseaza pe 27).

1 răspuns:
| f0cus a răspuns:

Pai fratele meu a intrat cu 9, 25 deci cred ca ai sanse.