| LoWGuY a întrebat:

Anul asta dau bacul si dupa vreau sa imi depun dosarul si la Utcn(Cluj) si la Upb(Bucuresti). Ideea e ca rezultatele de la Cluj se afiseaza inainte cu o saptamana de cele la politehnica si daca intru trebuie sa confirm in maxim 2 zile ca imi ocup locul, platesc o taxa de 200 de lei. Intrebarea mea e daca mi-am confirmat locul pot dupa sa ma retrag daca am intrat la Upb, pentru ca nu as vrea sa il pierd daca nu intru la politehnica. Multumesc.

1 răspuns:
| JackDawson a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa îți confirmi locul in ciuda taxei de 200 de lei, mai bine pierzi niște bani decât un loc la facultatea dorita.