| xAmber a întrebat:

Am o problemă existențială.
M-Am înscris la universitate pe stiinte politice si la ASE LA relatii economice internationale si management.
Ieri am aflat ca la universitate am intrat pe un loc de la buget.
Totusi, pe mine m-ar încânta mai mult ase-ul. De aici porneste problema.

De pe 20 - 24 iulie trebuie să îmi depun diploma de bac in original la universitate ca sa nu pierd locul. Fix pe 24, insa la o oră mult prea tarzie, aflu daca am intrat la ase la buget. Si acolo va trebui sa depun diploma in original. O diploma care se presupune ca va fi la universitate.

Ce pot să fac în situatia asta? Ca nici nu stiu in cat timp mi-ar putea înapoia diploma cei de la universitate.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depui diploma la prima facultate si apoi, daca ai intrat la facultatea a doua, te poti retrage a doua zi si soliciti restituirea actelor, le poti primi in aceeasi zi si vei depune diploma la a doua facultate.