| adrian99th a întrebat:

Salut.O intrebare pentru cei ce probabil au mai trecut prin asta.Saptamana viitoare imi depun dosarul la arhitectura iar pe 20 am examenul si pe 23 afiseaza rezultatele.In caz de nu intru si vreau sa imi depun si la alta facultate dosarul(am timp pana pe 30)dupa cat timp mi se returneaza diploma de bacalaureat de la arhitectura? Sau pot depune o copie legalizata si diploma o predau cand ma vad intrat?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi "folosi" oricare dintre cele 2 variante amintite de tine happy

Deci, poţi depune o copie legalizată după Diploma de BAC.
Sau, poţi depune originalul care ţi se eliberează IMEDIAT după afişarea rezultatelor ( deci, din următoarea zi se eliberează dosarele candidaţilor respinşi ).

Toate cele bune!