| NicusorYo a întrebat:

Parintii mei au divortat in 2007, am ramas la mama, vreau acum de tot la tata, sa fiu in custodia lui, nu mai vreau la mama, ce sa fac?
Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Blablabla0012 a răspuns:

Poti incepe prin a vb cu tatal tau s redeschida proces deoarece thu vrei s stai acum cu el.

4 răspunsuri:
| Blablabla0012 a răspuns:

Sh as vrea s mai adaug ca de la 9 ani in sus poti alege cu cine vrei s staihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca ai certuri cu ea iar cu tatal tau aveai mai multa libertate dar gandeste te ca ea iti vrea binele, mai incolo o sa realizezi.mai bine ai sta o saptamana la ea, o saptamana la el si asa ai face diferenta pe experienta ta

| compaq15 a răspuns:

Vorbeste cu Tata, si el va gasi o solutie. Daca-i spui lu ' maica-ta va incerca cel mai probabil sa te tina la ea, daca nu te bate sau mai stiu eu ce...

| slipknot a răspuns:

Pai vorbeste cu parintii tai.