| Rihter97 a întrebat:

Pentru cei care au absolvit Facultatea de Informatica Alexandru Ioan Cuza -Iasi sau studiaza acolo;
Va rog sa imi dati cat mai multe detalii despre facultate,cursuri,profesori, notare;
Si e adevarata chestia aia cu recrutarea directa dupa terminarea facultatii?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In legatura cu recrutarea nu o sa vina nimeni sa te ia de mana din pat, poate doar daca ai niste rezultate excelente pe la diverse concursuri.

Insa daca iti dai interesul si te inscrii la diverse internship uri / concursuri oferite de firme ai sanse mai mari de angajare

1 răspuns: