| steaua12 a întrebat:

Pentru cei care joaca la pariuri sportive vreau sa pun un bilet pentru vineri la campionatul mondial.Acestea sunt meciurile Bosnia-Grecia 1x Spania-Finlanda peste 2, 5 goluri Olanda-Estonia peste 2, 5 goluri Ungaria-Romania x2 Austria-Insulele Feroe peste 1, 5 goluri Kazahstan-Germania peste 2, 5 goluri Argentina-Venezuela peste 2, 5 goluri.Cum vi se par meciurile? Sunt bune?

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, din start două greşeli, cum să câştige România? Oricum e greu cu pariurile astea am pierdut şi eu la viaţa mea, m-am lăsat acum sincer noi punem şi cine câştigă directorul logic nu noi. E greu să nimereşti ceva şi din ce în ce mai puţin noroc. Şi nici Spania nu o să-ţi iasă. Ai grijă, sunt şi alte metode prin care poţi pierde banii.
O zi bună!

| RefinedStrings a răspuns:

Sincer, nu m-am uitat la meciuri, m-am uitat la numarul lor. Sunt prea multe meciuri pentru un singur bilet. Cu un meci pe bilet ai sanse 33.3%. Deci la 5 meciuri sa iti iasa corect, fa si tu un calcul rapid. Ia 2 meciuri, pune o suma bunicica si incearca sa dublezi suma. Incet incet.

| navigator10 a răspuns:

Pentru ponturi si strategii pentru pariuri iti recomand site-ul http://strategiipariuri.com/.