| steaua12 a întrebat:

Joc la pariuri sportive si as vrea sa pun pe meciurile de vineri din Campionatul
Mondial.Mi-am ales 7 meciuri astea sunt Polonia-Ucraina 1x Irlanda de Nord-Rusia peste 1, 5 goluri Bosnia-Grecia 1x Spania-Finlanda peste 2, 5 goluri Olanda-Estonia peste 2, 5 goluri Republica Ceha-Danemarca 1x si Kazahstan-Germania peste 2, 5 goluri.Cum vi se par aceste meciuri? Sunt bune?

2 răspunsuri:
| Scintilla a răspuns:

Sunt destul de bune, insa eu cred ca ai putea face un bilet mai bun decat asta, sincer la Rusia este meci de 2, Spania poti baga de exemplu victorie in ambele reprize, Cehia cu Danemarca este foarte riscant meciul, iar Germania la fel ca Spania, victorie dubla(adica castiga ambele reprize, sa nu se confunde cu pauza/final) ca daca meciul iese 1-0 fiind la pauza tot 1-0 nu e castigator, iar ca sa iasa victorie dubla trebuie victorie in ambele reprize gen 1-0 2-0 sau 1-0 3-0 sau 2-0 3-0, sper ca ai inteles ideea,ceea ce am spus eu ti-a marit cotele considerabil. Poti incerca pe o miza mai mica, oricum succes la bilete, indiferent cum bagi. Oricum singurul mod de a face bani din pariuri este un sistem facut pe o perioada lunga de timp cu un buget alocat special pentru asta, mai pe scurt multa rabdare si putine meciuri, ce sare de 3 meciuri deja e mult, si riscul e mare.
P.S. joc de aproximativ 10 ani la pariuri

| Mihaita21 a răspuns:

Polonia-Ucraina e cam riscant desi ai pus 1x, sunt 2 echipe de valoare egala chiar ii dau mai multe sanse ucrainei
Meciurile 2, 3, 4 ok
La Cehia cu Danemarca iar sunt sceptic si ultimu' mie mi se pare ok.