| steaua12 a întrebat:

Pentru cei care joaca la pariuri sportive am pus un bilet pentru vineri din campionatul mondial.Acestea sunt meciurile Kazahstan-Germania peste 2, 5 goluri Ungaria-Romania x2 Olanda-Estonia peste 2, 5 goluri Spania-Finlanda peste 2, 5 goluri Austria-Insulele Feroe peste 2, 5 goluri Argentina-Venezuela peste 2, 5 goluri si Polonia-Ucraina 1x. Cumm vi se par aceste meciuri?

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

E foarte bun biletul, dar eu as baga la meciurile cu peste 2, 5 goluri 1 solist pentru Austria, Spania, Argentina si Olanda si 2 solist pentru Germania, dar oricum e foarte bine facut biletul.