| Georgiana2905 a întrebat:

Pentru cei ce inca nu si-au construit un viitor, doresc sa ii intreb ce cu ce si-ar dori sa isi ocupe timpul in viitorul ce ii asteapta si ce anume astepta de la viata.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii tu, Georgiana, in viata, toate la timpul lor... Nu poti anticipa ce va urma, iti poti propune sa atingi niste scopuri pe termen cat mai apropiat, de exemplu, 2-3 ani. Eu, spre exemplu, am de terminat clasa a doisprezecea de liceu, mi-am propus sa intru din toamna anului viitor la facultatea de psihologie, ca din anul 2 sa ma inscriu la Drept... Pe plan sentimental, astept sa-mi bata inima mai tare ca sa stiu ca el e cel pe care-l asteptam... Dar deocamdata sunt in standby si mi-e bine asa...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haaaaaaaa cu ce si-ar dori sa isi ocupe timpul? te referi la timpul liber? pai nu prea o sa-l ai, si la cap ce astepti de la viata iar este perimat pentru ca una astepti si alta ti se ofera. Este o tragedie de la ce se intampla cu tineretul astazi. Locurile de munca au inceput sa devina unlux. A sa visezi, da poti visa dar nu mult ca maine te trezesti la 6.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer actrita sau cantareata tree sa recunosc ca am talent LUMINITA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zicem ca am facut primul pas pentru a-mi asigura viitorul...sunt studenta la institutul bancar roman...si. vreau sa lucrez intr-o banca...se castiga fff bine...si...poate ca asa... voi reusi sa-mi indeplinesc visul...si sa imi intemeiez o familie...:X