| Scherimuvi a întrebat:

De ce imi pun intrebari la tot ce fac? De ce ma comport asa sau de ce fac o alegere si nu alta? De ce nu am timp de gandire inainte de a actiona? De ce, uneori, fac ce nu-mi doresc sa fac fiind constient ca acel lucru nu ma ajut la nimic, poate doar sa pierd timpul? De ce nu pot sa fac bani din ceea ce as vrea cu adevarat sa fac, din frica de a esua complet viata mea? Nu vreau sa dau cu banul in viata mea, viata nu-i un joc in care alegerea iti apartine. Pot controla viitorul manipuland prezentul fortandu-mi o anumita personalitate si o anumita gandire ce nu are voie sa esueze in viitor.

1 răspuns:
| neacsumihai2009 a răspuns:

Raspunsurile astea nu le poti afla decat tu. Incearca sa faci ceva coaching cu cineva
Te va ajuta enorm