| Mov10 a întrebat:

Peste o saptamana o sa dau o proba de aptitudine. Vreau sa intru la profil artistic teatru la dinu lipatti. Ce trebuie sa stiu, sa invat sau e simplu? Orice sfat:X rog seriozitate. funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Georgiana97 a răspuns:

Pai iti dau un site cu anexa 3(mai intai trebuie sa te inscrii la probele de aptitudini la liceul dinu lipatti )pana pe 31 mai mai ai un pic grabestete si iti dau un site cu anexa 3 arta actorului sa cauti la pag 12 ca?
http://issuu.com/scoala_roznov/docs/anexa-3-probe-aptitudini-2011

1 răspuns:
| annmelody98 a răspuns:

Ar fi trebuit sa faci niste meditatii inainte cu profesor... daca se putea chiar cu unul din liceu..majoritatea care intra sunt "favorizati" pin simplu fapt ca au facut meditatii sau au platit pe cei din juriu.