| Awesome86 a întrebat:

Poate aveti voi o sugestie sau o idee: imi place informatica,calculatoarele, domeniul asta, dar nu imi place matematica, (nu am depus nici un efort pana acum la materia asta si sunt in clasa a 11 la profil stiinte naturale), iar acum "invat" pentru admitere la medicina. o sugestie cu o facultate in care sa fie legata de domeniul calculatoarelor dar fara admitere la matematica sau pe de alta parte nici medicina nu e rea dar vreo o idee sa ma las de calculatoare? PS: Facultate din Cluj

3 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

La ubb-informatica poti sa dai admitere doar din informatica, la poli nu stiu cum sta treaba dar au si ei site.Verifica datele de admitere de anul asta pe cs.ubbcluj.ro

| mOnAsX a răspuns:

Pai poti avea un job bine platit in domeniul calculatoarelor de itst nu sti ce pierzi eu zic sa faci ce iti place

| Awesome86 explică (pentru mOnAsX):

E m-ai complicat de atat