| Winners10 a întrebat:

Pompier sau jandarm pentru o cariera? Pareri pro-contra daca se poate

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Jandarm, nu te joci cu focul, doar tipi politia si culcat apoi stai sa vezi ce mai gasesc aia prin casa in perchezitie. Dezavantaj te scoli de multe ori cu noaptea in cap si la 6 dimineata dati spargerea la interlopul casei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Caută la întrebări și răspunsuri, întrebarea a mai fost pusă nu de mult.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

E riscant.Iti risti viata.Sunt joburi stresante.

| Adysor92 a răspuns:

Pompier! Mai bine il salvezi decat sa-l bați, daca m-a intelegi happy