| Joker3134 a întrebat:

Unde au fost mai mulți raniti si unde e mai periculos ca pompier sau ca jandarm?

3 răspunsuri:
| OctavianSps a răspuns:

Nici nu ai cum sa compari, ca si jandarm nu esti supus la aproape niciun pericol, poate doar sa-ti iei o piatra in cap cand se bat doua galerii. In schimb ca pompier este cu totul altceva, viata ta este in pericol la fiecare apel. Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| OctavianSps a răspuns (pentru Joker3134):

Multe, poti gasi pe net carti cu marturii ale fostilor salvatori, o situatie care la prima vedere pare o nimic toata, poate deveni un cosmar pentru ca intervin factori externi pe care uiti sa ii iei in calcul.