| dutsa24 a întrebat:

Pretik...sint eleva in clasa a 9 si nu sint inca sigura pe ce specialitate sa ma duc mai departe... voi ce imi propuneti?

Răspuns Câştigător
| FloareDeColt_1777 a răspuns:

Ia o coala de hartie si imparte-o in trei. In prima parte trece-ti trasaturile de personalitate, in a douatrece ceea ce ti-ar place sa faci si in a treia, ceea ce nu ti-ar place. Iti vei da seama ce specialitate vei urma. Daca nu te descurci, apeleaza la un psiholog. Te va ajuta cu siguranta. Succes in viitor!

1 răspuns:
| dutsa24 explică:

Mersi am sa incerc