| DennySa660 a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie cateva facultati din Bucuresti la care se intra pe dosar/medie bac si sa fie la fara frecventa? Sa fie ceva legat de uman. Eu initial voiam Jurnalism sau Relatii publice si Comunicare. M-am gandit si la Limbi straine dar nu gasesc la fara frecventa.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu exista facultati pe care sa le faci la fara frecventa. Exista facultati cu program mai lejer, dar nici decum fara frecventa. Daca vrei sa faci fa-o ca lumea.

| Laura78 a răspuns:

Imi pare rau, dar exista doar facultati cu program lejer, nicidecum fara frecventa.