| romanaols a întrebat:

RIP Steve Jobs. Apple e ca si mort fara Steve. Voi ce credeti? Detineti vreun lucru Apple?

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eu am iphone 4love struck iar mami si tati p care ii ioobesc multlove struck imi promite ca mos nicolae o sa imi aduca ipadlove struck

| KodrutZ a răspuns:

Detin niste merge in bucatarie. Produsele Apple, cu citeva exceptii, sint porcarii chinezesti ieftine cu un design bun si care sint impinse pe piata de o masina de marketing extraordinara. Am un telefon chinezesc dualsim cu touchscreen, are acusi 2 ani si merge foarte bine, ca media player am un Sandisk Sansa e250 cu Rockbox pus pe el, rupe ca si calitate a sunetului orice iPod... deci chiar nu am simtit vreodata nevoia de produse Apple. Oh, da, am si o tableta chinezeasca cu Android, 7 inch, suficient cit sa ma mai joc de-aiurea cu ea prin casa sau pe drum, uneori.

| LoStEyEs a răspuns:

Neeeeeeeeeeahwinking In primul rand, Dumnezeu sa-l ierte. In al doi-lea rand : O sa mai fie genii ca el care o sa inventeze lucruri si mai bune decat produsul Applewinking Steve Jobs a fost un geniu, si il respect pentru asta happy Dar esentialul e: O sa mai fie oameni care sa dezinvolve Apple, sau chiar sa creeze o alta marca mult mai bunawinking
Te pup kiss

| Lauragd a răspuns:

Steve Jobs e unul din oamenii pe care pot spune ca ii admir.Un om inteligent si modest.La banii lui prefera sa se imbrace foarte simplu, cum rar mai gasesti in zilele noastre.

| Zartbitter a răspuns (pentru Lauragd):

Greu cu informația în ziua de astăzi. Am ajuns la „haina face pe om". Nimeni nu se mai gândește la om. Modest este Bill Gates care ajută la eradicarea malariei, ajută la vaccinarea a milioane de copii, ajută la oferirea de soluții pentru apă potabilă în sute de comunități lipsite de această nevoie primară, ajută la descoperirea de noi soluții pentru problemele umanității și face asta din banii săi proprii, în timp ce nu se laudă cu nimic „amazing", „great", „the best ever" și altele. Iar Steve Jobs, care l-a furat de câteva mii de dolari pe prietenul și cofondatorul Apple, și-a negat familia ani de zile, a închis orice activitate filantropică a Apple și a început să vândă produse la suprapreț creând o imensă propagandă în jurul sentimentului de lăcomie, în timp ce se auto-lăuda cu fiecare ocazie, este considerat modest pentru că se îmbracă foarte simplu?

Amice, ești idiot.

| Yummi a răspuns:

Dumnezeu sal ierte, am un ''Apple" chiar acum il manancrolling on the floor))