| andrey1412 a întrebat:

Credeti ca daca nu murea Steve Jobs, Apple batea Samsung?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu pentru ca au preturi prea mari pentru o tehnologie asemanatoare pe car Samsung o vinde mult mai ieftin

| MskDesign a răspuns:

Samsung cand scoate o noutate pe piata, preturile la versiunile anterioare a acelui produs scad imediat pe cand la Apple un jaf de Iphone vechi de acum 3 ani inca costa minim 350 de euro.

| Mihai1810 a răspuns:

Nu pentru ca Apple nu a batut Samsung nici cand traia Steve Jobs

| TheHELP1010 a răspuns:

Aici nu e vorba de moartea lui Steve Jobs, e vorba de tehnologie. Ambele companii se bat pentru a avea cele mai mari vanzari in lume. Tehnologia va evolua tot timpul, dar oamenii vin si pleaca. Apple ofera o calitate impecabila produselor sale, dar Samsung vine intotdeauna cu lucruri noi asa ca e foarte greu de ales intre cele doua.