| Silviu2131 a întrebat:

Rog seriozitate si sa raspunda doar cine stie, dau funda!
1. Vreau la vara sa merg la facultatea de informatica din Timisoara de la Poli!
2.Nu stiu daca se da admitere,asta vreau sa aflu de la voi! STIE CINEVA daca se da ADMITERE la facultatea de informatica[UPT]? Ca pe site pentru anul trecut la informatica a fost pe baza de dosar,insa nu au actualizat asta, in caz ca stie cineva m-ar ajuta enorm sa stiu sa ma pregatesc din timp!

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Daca nu este afisat inseamna ca inca nu s-a hotarat modalitatea de admitere. Daca asa a fost admiterea anul trecut inseamna ca sunt sanse sa fie la fel. Anul acesta la facultati se pune accent pe media de bacalaureat.

1 răspuns: