| NeymarJr11 a întrebat:

Sal, Pentru oameni din Drobeta Turnu Severin, sunt din Orsova la 24 km de Severin, si sunt clasa a 9- am trecut a 10. Pot gasi liceuri sportive, in Severin si pe clasa 10 big grin, ca stiu ca pe clasa 9 la inceput, trebuia sa ma dau la liceu sportiv, dar nu m-am dus ca am preferat sa stau cu prieteni, in oras si acum as vrea sa merg la 1 liceu sportiv, din afara orasului daca se poate.

Dau funda pentru Oameni DIn Drobeta Turnu Severin, s-au daca stie cineva, sa lase mesaj sau sa bage id meu neymar_elvis15

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Se spune LICEE.

| NeymarJr11 explică (pentru mira):

Da mersi frumos :d, crezi ca sunt filozof, s-au cum se spune laughing) eu doar, am intrebat...