| Budalex a întrebat:

Sal vi se pare normal sa fie sefa adjuncta de magazin la un penny dintr-un oras din Moldova? Are 23 ani deci nascuta in decembrie 1993, a terminat liceul in 2012 profil tehnologic fara bac promovat. S-a angajat in decembrie 2013 ca casiera fost promovata ce sefa de magazin in august 2015 dupa un an si 8 luni dupa ce locul a ramas liber. Eu am 21 de ani si lucrez din august 2015 ca lucrator comercial. Am fost coleg de liceu cu ea 2 ani dar fara sa ne cunoastem eu am bacul promovat. Ca casiera facea atributile la fel ca celelalte casiere nu era extraordinara. Mie ciuda ca eu muncesc de rup stau la casa si ea freaca menta in birou. Ca sefa adj de mag face bani pentru predare banca, inventare, baga casele de marcat, are cheile mag si codurile secrete de la seif alarma. Mai baga si ea marfa la raft dar mai rar.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca ea are relatii si tu nu. Asta-i viata!

| Budalex explică (pentru darrio2007):

Nu cred ca are relatii deoarece e o fata de la tara

| darrio2007 a răspuns (pentru Budalex):

Atunci inseamna ca e fata desteapta.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Noi nu stim ce e normal sau nu, seful care pune sefi stie. Sau stie el ce stie.

| Budalex explică:

A fost promovata sefa la 21 ani fara bac si fara facultate si cu doar 1 an si 8 luni in campul muncii.