| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Voi vreti sa urmati o cariera prestabilita adica sa lucrezi cativa zeci de ani la o firma si dupaceea sa va pensionati sau vreti sa mergeti pe un drum al vostru necreat inca si sa nu stiti ce se ca intampla sa zicem peste cativa ani? Cel de-al doilea drum e mult mai greu cu mult mai multe obstacole dar in opinia mea si mult mai roditor.

1 răspuns:
| ElleEllena a răspuns:

Oricat de greu o sa fie drumul pe care il aleg in viata stiu sigur ca macar am sa fac ceea ce imi place.Chiar daca nu ajung ceea ce vreau, sunt macar fericita ca am incercat. Sunt de acord cu tine.