| anonim_4396 a întrebat:

Nu-i asa ca nu ati fost niciodata la cabana si nici nu vreti sa mergeti? Prin urmare nu stiti ce se intampla acolo si nici nu va intereseaza?

24 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Este trist daca nu ai fost macar odata in viata ta la o cabana

| anonim_4396 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

De ce?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim_4396):

Este o etapa a vietii pe care orice om trebuie sa o strabata cel putin odata in scoala geneeala, o data in liceu, de nenumarate ori in facultate

| RAY a răspuns:

Nu am fost, da as vrea desigur sa merg, dar vara, un exemplu e sa pecuiesti cu prietenii sau sa ai o cina romantica cu iubita unde nu va deranjeaza nimeni

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care ai cu cine merge si esti convins ca merita, te duci si-n iad nu doar le o cabana amarata.

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Oriunde, numai la cabana nu.

| LoveSleep a răspuns:

Frumos spus laughing

| Oana92 a răspuns:

La cate chestii am aflat ca se intampla intr-o cabana...ma gandesc sa imi construiesc una si sa il angajez pe verginicavacagrasa director de imagine.

| Lawliet14 a răspuns:

laughing Da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil sau uitat la filmul cabana din pădure...
Și le e frica laughing

Ce se poate întâmpla într-o cabana în afara de SEX?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici sex, nimic! Plictiseala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Așa-i.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde pana mea mai apar și Ăștia?
laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De la cabane(gunoaie) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu e asa. Week-end-ul asta il voi petrece la o cabana. Sper sa am timp sa pun in practica tot ce am invatat aici!

| hp8510p a răspuns:

Si tu te-ai saturat de intrebarile Verginicai? M-a terminat omul asta cu cabanele lui

| anonim_4396 explică (pentru hp8510p):

Cred ca detine recordul celui care a scris si pronuntat de cele mai multe ori cuvantul "cabana"

| mihai69 a răspuns (pentru hp8510p):

Mai ales că el mereu merge acolo cu GÂSCA și crede că toți fac la fel.
rolling on the floor

| Peridava a răspuns:

Pfff, rea de tot!
Daca nu vrei sa mergi, spune-le clar prietenilor, nu da vina pe TPU.

| anonim_4396 explică (pentru Peridava):

Sunt rea, dar tu, tu vrei sa mergi?

| Peridava a răspuns (pentru anonim_4396):

Am fost si voi mai merge. Dar din ce vad ca i-ai raspuns lui TabFury, voi nu mergeti pentru distractie ci pentru sex cu public. Scirbos.

| anonim_4396 explică (pentru Peridava):

Vin și eu ca sa filmez și pun pe net...
Fac 200 k de vizionari.

| anonim_4396 explică (pentru Peridava):

Mai citeste o data si incearca sa intelegi inainte sa comentezi un raspuns chiar daca ar sa miroasa a creier ars

| Peridava a răspuns (pentru anonim_4396):

happy raspunde-i celei rele, nu mie.