| anonim_4396 a întrebat:

Sall am 19 ani si nu stiu la ce sa dau dupa bac. sunt mai lenes de fel deci sa nu fie f mult de invatat. nici bugetul meu nu e f mare pentrut taxe. imi recomanda cineva tehnician dentar cica as face bani nu stiu ce sa zic. vreau sa fac bani pe modelul mai usor. vreo idee?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Pai incearca tehnician dentar, e o meserie frumoasa, nu vad de ce nu ai incerca.
Succes!
Te pup!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Succes pe mai departe.
www.alegefacultatea.ro
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Poti sa faci cursuri din astea scurte de ex scoala de hairstylist(baietii au tot mai mult succes in domeniul asta si e o meserie frumoasa), scoala de stewardese(sa fii steward e frumos, calatoresti mult si castigi bine, in plus trebuie sa stii engleza si geografie). Daca vrei sa muncesti cat mai repede poti urma o scoala din asta si sa faci o facultate in paralel.