| dramazaptoorg a întrebat:

am si eu o intrebare . Este normal ca la varsta mea de 16 ani sa am 1.62 inaltime si 55 de kilograme ? Sincer mi-e frica sa nu raman mic de inaltime Tata este inal are cam 1.78 m crying

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu ai precizat si inaltimea mamei.Un medic ortoped ti-ar putea spune pe baza de investigatii daca vei mai creste. Oricum, la 16 ani la baieti cresterea nu este incheiata.

| negru30 a răspuns:

Asa o sa ai si tu ca tata - asteapta si tu putin - de acum cresti in inaltime

Răspuns utilizator avertizat
| SMA a răspuns:

Stai linistit. Ai destul timp la dispozitie sa cresti. Daca tatal tau are 1, 78 ai mari sanse sa cresti! O sa vezi, maine, poimaine, o sa il intreci laughing.

| dymon a răspuns:

E normal.eu am 17 ani, 1.75 inaltime si 58 kg. Oricum inca esti in perioada de dezvoltare asa ca nu te stresa totul e inainte big grin

| dramazaptoorg explică:

Mersi pentru incurajare

| AndreiDrogaru a răspuns:

1. 62 inaltime la 16... eu la 11 am inaltimea 1. 59 si o prietena de-a mea de 12 ani are 1. 65 inaltime deci nu e normal la kg siasa siasa laughing

| dragalinarusu a răspuns:

Foarte normal, nu conteaza inaltimiea sau greutatea, conteaza sa fii sanatos si puternic de energie