| norbi2013 a întrebat:

Sall TPU, eu ma pricep cat decat la telefoane si intrebarea mea ar fi: oare cati bani trebuie sa investesc ca sa imi fac un service gsm si cam cati bani as putea face pe luna.

Răspuns Câştigător
| tudi07 a răspuns:

Acum depinde de intensitatea productieie pe care vrei sa o derulezi. Daca vrei sa lucrezi la un birou micut, nu te-ar costa decat impozitul si pregatirile pentru service, si cu un mic imprumut si bani stransi ai putea face asta. Insa daca tu doresti ca tu sa dezvolti o intensitate mai mare asupra productiei tale, adica sa nu te rezumi doar la ce am zis eu mai sus, ci si sa ai propriul tau spatiu mai larg cu angajati si relatii, este destulnde scump. Acum eu nu stiu calificarea ta in acest domeniu dar daca esti increzator vei putea ajunge departe. Sper ca ti-am fost de folos happy