| Skipper09 a întrebat:

Pentru a deveni detectiv particular ce liceu/facultate trebuie sa fac si cam ce salariu primesti?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu imi doream sa devin detectiv particular apoi am aflat ca treaba lor este sa urmareasca neveste si soti infideli asa ca gandeste-te mai bine.

| robert2107 a răspuns:

Salut,
Din cate am citi pe siteul unor detectivi particulari https://www.agentiakgb.ro/ ziceau ca ori faci facultatea de drept (studii juridice) ori o scoala de detectivi. Sper sa-ti fie de folos!