| 120bulevard a întrebat:

Salut, care sunt procedurile pentru a deveni un detectiv particular?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Urmezi o scoala pentru asta sau un curs in cadul politiei.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste L.nr. 329/2003, privind exercitarea profesiei de detectiv particular, rep. in 2014, cu md. si compl. ulterioare si Normele de aplicare a acestei legi si te lamuresti cu toate detaliile necesare.
Actele normative indicate le gasesti pe internet.

| darrio2007 a răspuns:

Parca ai fi vrut marinar? Ti-ai schimbat asa repede parerea?

| 120bulevard explică (pentru darrio2007):

Da, vreau sa prind soti inseland si sa fac un ban cinstit din treaba asta

Răspuns utilizator avertizat