| Costitzu a întrebat:

Salu TPU! Am 15 ani. Anul acesta intru la liceu Economic Profilul: Turism si alimentatie. De aici as vrea sa urmez o facultate de Management sau una de finante banci. Care ar fi mai buna? si daca puteti sa imi spuneti joburile cu care pot iesi din facultate.si un salariu dupa voi. daca stiti.Promit funda.tongue

1 răspuns:
| chelie91ptm a răspuns:

Eu sunt la finante-banci dar ambele sunt bune. te sfatuiesc si pe tine tot la finante banci daca stii ca iti doresti sa luccrezi intr-o banca