| MrCristian a întrebat:

Am 14 ani si trec in a 8 a pe sectia de pian.Fac pian din clasa 1 si am participat la foarte multe concursuri nationale si internationale la pian si de cele mai multe ori am obtinut premii.Problema mea este ca nu stiu ca se fac pe viitor:sa raman pe muzica sau sa plec la alt liceu? Ma gandesc ca daca raman pe pian nu o sa am foarte multe facilitati si in primul rand este foarte prost platit.
Voi ce m-am sfatui? Sa raman pe muzica sau sa merg la alt liceu.Si ce facilitati am?

1 răspuns:
| Cristian0009 a răspuns:

Ma frate... alegerea depinde de tine sau de parinti dar daca ai inceput in muzica eu zic sa continuitongue