| Raul_Raul_1996_k2Yl a întrebat:

Am 14 ani şi vreau să stiu dacă pot intra la un liceu militar cu mediile intre 8.30-8.50...Dau funda! ....Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

La Colegiul Naţional Militar „Dimitrie Cantemir" din Breaza, media maximă de admitere a fost de 9, 99, iar cea minimă, 8, 47, la Colegiul Naţional Militar „Ştefan cel Mare" din Câmpulung, media maximă a fost 9, 92, iar cea minimă, 8, 47, la Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul" din Alba Iulia s-a intrat cu medii cuprinse între 8, 05 şi 9, 83, iar la Colegiul Naţional Militar „Tudor Vladimirescu" din Craiova, media maximă a fost de 9, 93, iar cea minimă, 7, 8. La Colegiul Naţional Militar „Alexandru Ioan Cuza" din Constanţa, reînfiinţat începând cu acest an, cea mai are medie de admitere a fost 9, 68.

Citeste mai mult: adev.ro/pbc2t4

| Raul_Raul_1996_k2Yl explică (pentru Wr3nch):

Deci l-a Alba Iulia am cele mai multe şanse?

3 răspunsuri:
| NelsonM a răspuns:

Nu lua seama la media de la scoala sunt medii marite oricum eu zic ca nu ai ce cauta