| Andr33a21 a întrebat:

Sper ca ma poate ajuta cineva. O prietena de-a mea vrea sa se angajeze la Help Net ca si operator calculator dar nu stie prea multe despre firma.
As dori sa aflu mai multe despre ce implica acest post, salariul si beneficiile/bonusurile pe care le ofera aceasta firma. Pe Google nu am gasit foarte multe informatii. Mersi mult

3 răspunsuri:
| JiHyun a răspuns:

HelpNet este o farmacie.Pe site-ul http://www.helpnet.ro/? mid=1 poti gasi mai multe

| darrio2007 a răspuns (pentru JiHyun):

Pe site isi fac reclama la produse.Nici gand de ce anume vrea Andr33a21.

| Andr33a21 explică (pentru JiHyun):

Crede-ma,stiu ca este o farmacie, lucrez langa o farmacie Help Net. Aveam nevoie sa aflu daca cineva chiar stie ce salariu are un operator calculator(o pers care sa introduca facturile in calculator, ca si farmaciile primesc facturi). Nu scrie pe site-ul lor asa ceva.