| anonim_4396 a întrebat:

Salut!

Am fost recent invitat la un interviu pentru postul de reporter/redactor la Gazeta Sporturilor. Momentan am un alt loc de muncă și știu că despre oferta salarială se discută abia la finalul selecției. Știe cineva cam care ar fi salariul pentru acest post să îmi fac o idee dacă merită efortul? Țin să menționez că am studii superioare finalizate, cunosc limba engleză și NU am experiență anterioară în presă.

2 răspunsuri:
| IceRope a răspuns:

Întreabă direct la ei. Dacă nu vor să îți spună, înseamnă că salariul este de toată jena. Păi, de ce te-ai agita atunci când salariul este necunoscut?

| NuCitescNotificari a răspuns:

Nici o sansa