| Ionel_Yo_1996 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare... daca ma puteti ajuta big grin a fost careva in legiunea franceza? daca da ma puteti ajuta si pe mine? sa-mi explicati si mie ce probe sunt? daca va rog big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost de cateva ori. Nu am dat nicio proba, nici oral, nici scris. Am baut cu baietii toata ziua dupa care, noaptea, ne-am bagat in niste gropi, am fost ingropati pana la gat cu pamant si apoi au inceput niste insi sa ne arunce apa pe cap. Astora cu care eram li s-a parut amuzant, eu eram putin nelamurit, mai ales ca erau -10 grade afara si apa era putin cam rece.

Dar destul despre legiunea franceza, tu de ce ti-ai pus avatar cand erai la toaleta? Si de ce te duci la toaleta dezbracat pe jumatate? Si de ce erai atat de fericit, ce altceva se mai intampla in spatele tau? Apropos, e adevarat ca voi, cei care trag de fiare, va epilati intre voi, pe fund? Mi-am mai intrebat cativa prieteni dar nu vor sa imi ofere un raspuns clar, cred ca asta este unul dintre cele mai bine ascunse secrete ale voastre.

Facand rabat de poza care ne arata cat de inteligent esti si intrebarea pusa ca sa nu mai existe urme de indoiala, legiunea franceza e acelasi lucru cu legiunea straina. Si daca ai fi auzit de Gogu, motorul de cautare, ne-ai fi scutit de o poza penibila si de o intrebare pe masura.

Copiaza link-ul urmator si da-i paste in browserul tau de internet:

http://lmgtfy.com/? q=ghid+de+inrolare+legiunea+straina

| Ionel_Yo_1996 explică (pentru anonim_4396):

Ma u esti prost ce poza la toaleta? esti handicapat la cap? cine se rade pote tu razi pe alti dar halterofilii nu in nici un caz laughing numai u noa pote cu siguranta la ce minte ai