| Cosminel1192 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare mai ciudata: care usnt meseriile in care se castiga mai bine in zilele de azi?

3 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Plomberie ar fi una, adica omul acela care iti trage tevile la baie prin pereti, monteaza wc, calorifere, instalatii in general, apoi electricenii si mai pe urma cei care fac finisioane, renovari interioare, si tamplaria merge foarte bine.

| ana5 a răspuns:

Avocat,doctor,prezentator show-uri, farmacist, bancher, petrolist.

| Dodgge a răspuns:

Alea la care te pricepi si le tratezi cu seriozitate.