| Andrada27 a întrebat:

Saluthappy am terminat clasa a 11 la profil uman, filologie bilingv-engleza.Pana in urma cu aproximativ 4 luni, eram convinsa ca vreau sa merg la Medicina Dentara.Ideea e ca au aparut niste probleme in familie care mi-au cam "taiat craca" si a trebuit sa renunt la pregatirile pentru medicina.Acum,ma gandesc sa fac o facultate privata cu specializarea Asistent medical. dar pe langa asta imi doresc sa mai fac in paralel inca o facultate de stat. Ce facultate imi recomandati? As vrea sa urmez o facultate in Cluj.Mentionez ca nu vreau sa dau mai departe la limbi, istorie, geografie sau psiho. happy multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Du-te la litere sau la drept.
http://www.google.ro/......tp?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceao sunt si eu pe a8a si vreau sa dau mai departe la filologie bilingv-engleza happy tot asistent medicala vreau!happy ce zici e greu la filologie bilingv-engleza mie mie cam putin frica desi invat destul de bine...happy ma descurk la toate dar cu mate o am cam raulaughing nu o ador!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e greu deloc.cred ca e cel mai usor profil.Si mate faci doar pana in a 10-a inclusiv. Dar daca vrei sa dai apoi la medicina, iti sugerez sa nu alegi acest profil happy