| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Anul acesta am intrat la Politehnica la Bucuresti la Electronica Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei si cred ca am facut o greseala deoarece eu nu stiu informatica. La mate si la fizica sunt destul de bun. As avea o intrebare. Daca m-as muta la Inginerie Electrica sau Autovehicule Rutiere as mai face informatica asa multa?

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Informatica/programare inveti rapid daca stii matematica bine si o poti aplica in programare. Nubte stresa.o sa fie fun.