| georgegs a întrebat:

Salut vreau sa stiu si eu care sunt ulimele medii de intrat la Politehnica din bucuresti big grin in special
Facultatea de Electronică, Telecomunicaţii şi Tehnologia Informaţiei
si Facultatea de Automatica si calculatoare:d
multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPAMu.php?user=Distrugere

| Gramatica a răspuns:

Dragul meu Geo Boy,
Ultimele medii de intrare ale acestor Facultati, cu siguranta sunt mai mari decat notele tale adunate in 12 ani. Ne pare rau pentru raspunsul negativ dat, insa din moment ce nu stii Gramatica lb romane, vrei la Poli? ahahaha!rolling on the floor

| georgegs explică (pentru Gramatica):

chatterbox ...gramaticahappy bun o invat si paia media mea pana acum e de 9 happy iar la poly te duci cu mate si fiz oh go on