| minix20 a întrebat:

Salut, as vrea sa dau la facultatea de educatie fizica si sport, ulterior sa devin profesor de sport, doar ca lordoza, 15 grade maxim.
Care este minimul de grade acceptate?

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Eu sunt student in anul 1 la Brașov la facultatea de educație fizică și sport și sincer la admitere, daca reușești să treci de proba fizică nu se uita nimeni la alte detalii. Teoretic ar trebui sa fie și un foarte sumar examen medical dar la mine a constat în efectuarea de genuflexiuni mai măsurarea pulsului.

| minix20 explică (pentru VoidEternal):

Este bacul obligatoriu sa ajungi la facultatea de educatie si sport?

| VoidEternal a răspuns (pentru minix20):

Da, normal.