| Matei91Andrei a întrebat:

Salut! As vrea sa dau la mapn sau mai, îmi puteți spune ce posturi sunt? Salariile acestora, cam tot ce trebuie sa stiu

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Politia angaja agenti din sursa externa, jandarmeria avea program de scolarizare cu angajare pentru tinerii intre 19 si 26 de ani, MApN are si el diferite posturi din cand in cand... De la soldati la meseriasi sau experti in diferite domenii civile.

| helpforyou a răspuns:

Sunt atat de multe, trebuie sa alegi te iti place.

| Ciprian09 a răspuns:

De ce nu intrii pe situl lor oficial? De ce nu mergi la un centru zonal? Chiar crezi ca sta cineva sa ți dea locuri, funcții, școlarizării pe aici? Pune fundul în mașină/taxi/microbuz, și mergi la oamenii aia și vei afla orice ai tu nevoie! Chiar ieri a fost un Lt.col. sa prezinte grila de școlarizare 2022/2023! Deci, sunt șanse!

| Ciprian09 a răspuns:

App,vezi ca sunt aia 300 la poarta, sa nu te împiedici de ei când intrii! happy

| floareaalbastraa25 a răspuns:

Intri pe site urile lor si gasesti acolo suficiente informatii.
iar pentru salariu cauta pe google si o sa ti faci o idee