| IchimSorin a întrebat:

Imi puteti spune ce materii si ce facultate imi trebuie pentru a ajunge in ANAF? Si mai ales ce posturi sunt (ex: comisar...nu prea stiu...de aceea vreau sa ma informez). Daca puteti sa imi dati un site cu detalii ar fi super!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Studii Superioare Economice. Poti intra si referent cu studii medii economice totusi. Dar pentru a intra pe acolo trebuie sa inveti o groaza de legi; iti vor da ei bibliografia la momentul cand se scot locuri vacante. In general recrutarea se face din personal activ, abia apoi le scot pe piata daca nu au gasit din sursa interna.