| mldab03 a întrebat:

Salut,as vrea sa devin DJ adica sa creez muzica si pentru asta am nevoie de un program precum FL Studio, dar acesta costa bani. Stiti vreun program alternativ dar la fel de eficient?+sfaturi

Răspuns Câştigător
| Dσℓℓу a răspuns:

Dj nu se devine peste noapte si nici nu castigi bani frumosi decat daca devi ff cunoscut, ceea ce mici sanse. Sfatul meu e ca pierzi timpul degeaba in loc sa te pregatesti pentru o facultate.Iti convine 2-3 ani dar dupa vrei sa pierzi noptile in cluburi? In fine, asta e sfatul meu.
Totusi, sa iti raspund la intrebare, cel mai bun program e Traktor si il poti lua de pe Fl. list cu codurile ca sa nu trebuiasca sa platesti. Succes!

| mldab03 explică (pentru Dσℓℓу):

Mersi foarte mult si ca sa stii nu vreau sa fac cariera e doar o pasiune.

1 răspuns: