| mldab03 a întrebat:

Salut,as vrea sa devin DJ adica sa creez muzica si pentru asta am nevoie de un program precum FL Studio, dar acesta costa bani. Stiti vreun program alternativ dar la fel de eficient? Doresc si sfaturi!

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Descarci un pack de efecte sonore, beaturi, si ce mai contine respectivul si faci muzica in movie maker.
Dar e foarte greu. Am incercat si cu fl studio iar dupa o luna a iesit ceva. aiurea.laughing In fine. Succes.