| George20123 a întrebat:

Salut.As vrea sa ma angajez la ubisoft ca si game tester.Intrebarea mea este, am nevoie de ceva cunostinte extra pentru acest job? A lucrat cineva acolo si imi poate spune cum merge treaba?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intra pe site-ul lor oficial si vezi daca au oferte de joburi si care sunt cerintele lor.

| animalulferoce a răspuns:

Iti iei 10 milioane pe luna, mai bine te duci infirmier la spital

| Alphacrow21 a răspuns (pentru animalulferoce):

Auzi,el testeaza cateva jocuri si isi da cu parerea, cat ai vrea sa primeasca?

| George20123 explică (pentru Alphacrow21):

Esti handicapat, am intrebat cum este nu cat castig idiotu ****

| animalulferoce a răspuns (pentru Alphacrow21):

Nu e de dat cu parerea, habar nu ai despre ce vorbesti.
Ubisoft isi pune game testerii in cele mai proaste suferinte umane. Gandeste-te ca trebuie sa faci acelasi lucru de 100 de ori si dupa sa raportezi la Ubisoft ca aceeasi problema inca persista, desi ei ti-au spus ca este reparata.
Pe langa chinuiala asta mai si mori de foame. Mai bine stergi curul oamenilor bolnavi, sincer.