| mafiot1 a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu si eu daca la Mega Image Manipulant Marfa este una si aceeasi cu Lucrator Comercial? Cand m-am dus in magazin pentru angajare am spus ca vreau sa fiu doar Lucrator Comercial.Sefii de la magazinul unde am fost mi-au dat o fisa pentru analize si spune pentru postul de Manipulant Marfa.Eu am o nedumerire.Eu unde lucrez acum sunt Lucrator Comercial tot intr-un supermarket.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu este chiar acelasi lucru intrucat au coduri COR diferite, din cate vad Manipulati marfa COR 9333 Grupa de baza 9333 face parte din Grupa majora 9 - Muncitori necalificati.
Nu are nicio importanta cum te-au incadrat, ceea ce tu trebuie sa faci este descris in Fisa postului.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu intelegi un anumit lucru, clarifica l acum cu conducerea magazinului, după ce ai semnat contractul numai poti schimba nimic, o sa fie prea tarziu.