| AlexXOne a întrebat:

As vrea sa stiu si eu un lucru referitor la glovo. Vreau sa incep o cariera la ei ca livrator pe auto si ma intereseaza in 8 pe zi de luni pana sambata cam cati bani as face estimativ scazand combustibilul.

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Cam 100 și ceva pe zi
600 pe săptămână
2400 pe luna + / -

Aveam prieteni care lucrau 14 ore pe zi 6 sau chiar 7 zile din 7 și făceau 2500 pe SĂPTĂMÂNĂ nu pe luna în Cluj. Mari campioni.

| Feitan a răspuns:

Cu toate astea ai grija la ce partener te bagi, dai numai de milogi care ti-ar lua comision tot ce castigi daca ar putea.

| AlexXOne explică (pentru Feitan):

Mersi de sfatwinking