| anonim_4396 a întrebat:

Salut aveti vreo informatie despre deschiderea Universitatii Spiru Haret Constanta? mai e cineva anul 1 la DREPT?
As vrea sa vorbesc cu cineva cu unpic de experienta sau care are ceva "ponturi" despre USH Constanta big grin pe rambura de DREPT

merci mult happy

4 răspunsuri:
| taviyamato a răspuns:

Nu vreau sa sun rautacios dar alege alta universitate, la constanta te poti inscrie la management turistic si comercial. La spiru sunt probleme mari cu diplomele, e cea mai controversata universitate din Romania

| anonim_4396 explică (pentru taviyamato):

E acreditata nu sunt probleme
au obtinut acreditarea curand de fapt au reinnoito
sunt deja student

| PrincessSophie a răspuns:

Incearca sa cauti pe site'ul oficial al universitatii, deschiderea variaza in functie de fiecare facultate.

| anonim_4396 explică (pentru PrincessSophie):

Esti la spiru haret? daca nu cautam pe site nu veneam sa intreb aici happy